چک ليست سئو


 


آموزش و يادگيري سئو بسيار ساده است که در اين مبحث آموزش سئو به صورت اجراي چک ليست و گام به گام خواهد بود


بريم سراغ چک ليست، ميدونم خيلي منتظر چيزي مشابه اين بوديد، پس منم ديگه منتظرتون معتلتون نمي کنم ??


راه اندازي اوليه براي سئو سايت


1.1 – ساخت اکانت گوگل و راه اندازي گوگل آناليتيکس (Google Analytics):همانطور که مشخص است شما بايد از طريق اين لينک اکانت گوگل بسازيد و توي گوگل آناليتيکس ثبت نام کنيد و توي وردپرس آن را فعال کنيد


1.2 راه اندازي سرچ کنسول گوگل (Search Console): بعد از ساخت اکانت در مرحله 1.1، ديگر نيازي به ساخت اکانت مجدد براي سرچ کنسول نداريد و کافيست به آدرس سرچ کسنول گوگل بريد و سايت خود را در آنجا ثبت کنيد سپس را از روش هاي موجودي که گوگل در اختيارمان گذاشته تاييد کنيم.


https://search.google.com/search-console/welcome


 


1.3 نصب افزونه سئو براي وردپرس يا cms مورد نظر: امروزه براي راحتي کارها در قرار دادن تگ ها، از افزونه ها استفاده ميکنيم که خيلي دقيق تر از زماني است که به صورت دستي تگ ها را وارد کنيد افزونه هاي پيشنهادي عبارت اند از :


Seo by Yoast , All in one , Rank math


1.4 ساخت صفحات درباره ما ، قوانين سايت، پرسش و پاسخ (TOS,Q&A,PP): همانطور که ميدانيم هر محصولي يک سري قواعد و قوانيني بعد از خريد دارد يا مثلا سايتي يک سري قوانيني دارد که شما بايد آن را بپذيريد قبل از اينکه ثبت نام کنيد يا خريد کنيد. پس شما نيز اين صفحات را به دقت ساخته و ويرايش کنيد.


تاثير پرسش و پاسخ در سئوپرسش و پاسخ


1.5 از همان اول رتبه کلمه کليدي را رهگيري کنيد (Keyword rank tracking) : براي بررسي کردن اين موضوع که شما داريد درست پيش ميريد يا نه بايد از اين ابزار ها استفاده کنيد مثل : Ahrefs , Serprobot , Seranking


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

ايران تک نت Don Albert Kevin Buy GBL cleaner Poland Josh سايت جديد بيوگرافي و آشپزي ديابت Charlene web design